⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

Typhoon Roasters


KAMPANĚ

Lovebrand pro milovníky kávy (a že jich máme!)

Typhoon Roasters vyrábí unikátní pražičky kávy a kakaa, které dodávají do celého světa. Pražičky využívají unikátní patentovanou technologii pražení na fluidním loži, díky kterému jsou zrna pražena rovnoměrně, s nižší mírou defektů, a také díky tomu lépe vyniknou delikátní chuťové tóny pražené kávy. K showroomu pražících strojů si v pražských Vršovicích otevřeli i kavárnu a e-shop s praženou kávou praženou přímo na jejich strojích.

Od května 2021 se Typhoonu staráme o výkonnostní kampaně na pražičky pro český a slovenský trh, region DACH, Skandinávii, Španělsko, Itálii nebo třeba UK a Irsko. Zároveň přes online kampaně pomáháme prodávat sáčky s praženou kávou na e-shopu a zvyšujeme návštěvnost kavárny. K tomu všemu využíváme Google Search, Google Shopping, dynamický remarketing a kampaně na Facebooku a Instagramu.

Na tolik zemí z Evropy a Asie cílíme naše kampaně.

O tolik méně defektů vznikne při pražení kávových zrn na strojích od Typhoon Roasters.

Tolik typů pražících strojů a dalšího vybavení pro pražírny přes naše kampaně prodáváme.

Chcete své kampaně taky namířit do světa?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]OZVĚTE SE NÁM[/ce_button]