Dáme vašemu
socialu smysl
Dáme vašemu
socialu smysl

Postaráme se o dlouhodobou komunikaci vaší značky na sociálních sítích. Tak, aby dávala smysl vám i vašim fanouškům.

TRUSTED BY

team phototeam photo

Obsah na sociálních sítích prostě musí mít přínos – pro vás, vašeho fanouška i člověka, co vaši značku teprve objevuje. Proto vždy nejdřív hledáme odpověď na otázku proč komunikovat na dané platformě a jak obsah postavit, aby vaší značce přinášel to, co potřebujete.

TŘEBA PROTO, ŽE...

Jsme flexibilní

Každá značka je jiná a potřebuje svůj přístup. Proto vždy stavíme tým a proces tvorby obsahu tak, aby respektoval nejen naše zkušenosti, ale také jedinečnost toho, co děláte.

Máme vlastní tým tvůrců

Jsme copywriteři, idea makeři, motion designéři, ilustrátoři i fotografové. Vše umíme nejen vymyslet, ale i zrealizovat do posledního detailu.

Zaujmeme nejen vaše fanoušky

Organický zásah často nestačí na zaujetí celé cílové skupiny, kterou potřebujeme oslovit. Proto se polovina našeho týmu zaměřuje právě na to, aby se obsah díky chytře zacílené reklamě dostal k těm správným lidem.

Máme přesah

Dokážeme vám pomoct nejen s dlouhodobou komunikací na socialu, ale také s kampaněmi (třeba pro uvedení novinky na trh či dlouhodobé přivádění zákazníků) a s nastavením celkové komunikační strategie vaší značky.

Na čem pracujeme

Umíme tvořit obsah pro lifestylové značky i pro technologické startupy. A kromě českého trhu zvládneme i ten zahraniční. Zrovna pracujeme třeba pro rychle rostoucí značku grilovacích desek na americkém trhu.

1 firma. 15 lidí. 10 let na trhu. Od začátku nás baví práce pro projekty, které nově vstupují na trh nebo hledají lepší způsob, jak prodávat a komunikovat online. A tohle je konečně náš Obsahový tým, který už se těší na váš social.

Napište nám!

Zajímá vás naše práce? Máte nějaké otázky? Nebo pro nás máte rovnou zadání?
Pak vyplňte následující formulář, nebo nám napište na e-mail info@digital-ant.cz.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.