⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

STIEBEL ELTRON


SOCIÁLNÍ SÍTĚ

„S agenturou Digital Ant spolupracujeme více než rok, během kterého jsme nastavili plány komunikace pro sociální sítě a SEO strategii, a také je úspěšně začali plnit. Digital Ant spravuje všechny naše brandové a výkonnostní kampaně včetně komplexního reportingu, dobré výsledky ve formě překonávání nastavených cílů se dostavily již po krátké době. Na spolupráci především oceňuji aktivní, profesionální a zároveň lidský přístup.“

— Dana Stloukalová, marketingový manažer —

Za udržitelnou budoucnost!

OBSAHSOCIÁLNÍ SÍTĚPPCKAMPANĚ

STIEBEL ELTRON je neoddiskutovatelným průkopníkem v oblasti tepelných technologií, zejména ve výrobě tepelných čerpadel, ohřívačů vody a ekologických řešení větrání budov. A přestože jde o firmu s téměř sto letou historií, jejich působení na sociálních sítích bylo spíše doplňkem k tradičním offline metodám prodeje.

Spolupráci se STIEBEL ELTRON jsme úspěšně započali na konci roku 2020. Od té doby se firmě, která čerpá inspiraci z požadavků moderního života a svá řešení staví ve jménu soběstačné budoucnosti založené na udržitelnosti, staráme o Facebook a rozsáhlé výkonnostní kampaně.

Od začátku spolupráce jsme se zaměřili na vypínání neefektivních kampaní předešlé agentury a přesouvání rozpočtu do kampaní, které vodí relevantní leady. Pro ty se nám podařilo najít nové zdroje, které nyní tvoří cca 78 % všech leadů a jsou 4x levnější než „staré“ zdroje.

Po naší úpravě kampaní v Google Ads se výrazně zlepšil čas na stránce a naopak snížila okamžitá míra opuštění. Díky tomu se nám konverzní poměr z téhle platformy zvýšil o 221 %.

Je vaše firma připravena modernizovat? Rádi vám s tím pomůžeme.

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]