⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

Bell HYPOAllergenic


SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Nejbarevnější kosmetika Instagramu

INSTAGRAMINFLUENCER MARKETINGVIZUÁLNÍ STRATEGIE

Bell Hypoallergenic je (překvapivě ;)) hypoalergenní kosmetika spadající pod světově uznávaný polský brand Bell. Jde o vegan-friendly kousky pro všechny holky, ženy (a odvážné kluky), kteří mají citlivou pleť. Takže vcelku unikátní produkt. A ty my máme rádi.

Spolupráci pro český Instagram značky, kterou mají holky v týmu tak trochu za odměnu, jsme úspěšně navázali v průběhu roku 2021. Netrvalo dlouho a stal se z ní náš pravý love-brand.

Pro Bell Hypoallergenic jsme vytvořili barevnou kreativní strategii, kde si namísto katalogových fotek ilustrujeme vlastní charaktery. Různé grafické elementy doplňujeme o elegantní typografii a vše pojíme do nekonečných koláží tak, aby byl zajímavý nejen každý příspěvek, ale i celý feed dohromady. Třešničkou na dortu je pak spolupráce s influencery.

Naše nová strategie včetně rozsáhlého vizuálního a kreativního rebrandu sociálních sítí nakonec klienta zaujala natolik, že se z ní staly guidelines pro Bell Hypoallergenic i na ostatních evropských trzích.

Chcete taky vymazlený Instagram?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]OZVĚTE SE NÁM[/ce_button]