⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024


FULLSERVICE

"Generally a very modest team with a consistent positive attitude."

— Martin Klčo, Marketing Head, Unicorn Attacks —

Ledově ostrý online marketing

SOCIÁLNÍ SÍTĚKAMPANĚ

Největší tuzemská hokejová událost desetiletí. I tak bychom mohli nazvat Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024, klienta, kterému jsme asistovali ve snaze pokořit rekord v návštěvnosti pomocí online marketingu.

S více než ročním předstihem jsme vhodili první buly na všech online kanálech, když jsme veřejnosti představili vizuál od Unicorn Attacks a superlative.works. A pak už se hrálo naplno. V první třetině přišel na řadu především obsahový tým, který měl za úkol navnadit české i zahraniční fanoušky ke koupi vstupenek. Spuštění prodeje pak proběhlo na začátku druhé třetiny, kdy do hry vstoupil i výkonnostní tým s kampaněmi na Instagramu, Facebooku a Google. A protože jsme už v lednu splnili svůj úkol nad očekávání více než 400K+ prodanými vstupenkami, třetí třetina se nesla v rozdmýchávání hokejového ducha v českých fanoušcích.

MVP tohoto projektu je těžké určit, zapojila se téměř celá firma. Grafici navrhovali vizuály se speciálními pukotikonami, copywriteři a SoMe manažeři denně vymýšleli nové způsoby, jak zaujmout náročné hokejové fanoušky na Facebooku a Instagramu, kampaňoví specialisté ladili cílení a project manageři komunikovali s Českým hokejovým svazem a IIHF v jakoukoliv denní i noční hodinu.

Pro tolik fanoušků tvoříme obsah na 4 sociálních sítích.

prodaných vstupenek už v roce 2023

Tolik fanoušků oslovily naše online kampaně.

Chcete také přihrát úspěšnou kampaň?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]OZVĚTE SE NÁM[/ce_button]