⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

Trezor


VÝKONNOSTNÍ MARKETING

Česká hardwarová peněženka s celosvětovým úspěchem

KAMPANĚWEBOVÉ TEXTYUXPORADENSTVÍAMAZON

Trezor je technologicky nejvyspělejší hardwarová peněženka na světě. Vyvinula a vyrábí ji česká fima SatoshiLabs a úspěchy s ní slaví po celém světě. Jenže blockchain a kryptoměny teď Facebook ani Google nemají moc v oblibě, což byl u kampaní pro Trezor nakonec docela oříšek.

Při přípravě testovacích kampaní, jež následovaly po důkladném nastavení analytiky a e-commerce trackingu na celém webu, tak můžeme s trochou nadsázky říct, že jsme kvůli omezením standardních reklamních platforem jako je Google nebo Facebook při propagaci produktů spojených s kryptoměnami vyzkoušeli opravdu všechno. Přes skutečně kreativní landing pages, kde o kryptoměnách nepadlo ani slovo, až po např. Reddit Ads, speciální krypto reklamní sítě nebo Amazon.

Long story short, chtěli jsme se zároveň přizpůsobit pravidlům a taky je tak trochu out-of-the-box obejít. Což se nakonec povedlo a pro SatoshiLabs jsme měli možnost kampaně spravovat přes dva roky.

Na tolik trhů jsme pro Trezor vedli kampaně (USA, UK, Kanada, Austrálie, Irsko, Japonsko, Švýcarsko, Izrael, Hong Kong, Rusko, Norsko, Španělsko, Německo, Francie)

Testovaných netradičních kanálů

Taky byste chtěli otestovat i netradiční kanály pro prodej vašeho produktu?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]OZVĚTE SE NÁM[/ce_button]