⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

Datari


BRANDING A STRATEGIE

„Chci vám poděkovat za název, myšlenky a design webu projektu. Branding a grafika je komplet vaše zásluha!“

— Pavel Kučera, zakladatel —

Váš osobní datový asistent

WEBOVÉ TEXTYUXTVORBA ZNAČKY

Datari vzniklo při myšlence, jak efektivně pracovat s daty, které poskytujeme velkým firmám kolem nás. Firmy data shromažďují, analyzují je a na jejich základě nám pak nabízejí další produkty, služby a obsah.

Díky GDPR ale můžete teoreticky získat k datům snadný přístup. Datari tento proces zjednodušuje a automatizuje. Kromě toho Vám dokáže data zobrazit, vizualizovat a výhledově s nimi také nakládat. Podobně jako velké firmy tak díky svým datům budete moci i vydělávat nebo přispět na dobrou věc.

Pro Datari jsme hledali název, který bude zapamatovatelný, výstižný a unikátní. Chtěli jsme, aby působil spíš jako jméno, než chladný název online nástroje. Následně jsme vytvořili grafickou podobu a připravili obsah a design webu.

Máte také projekt, kterému potřebujete dát podobu a obsah?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]