Lenochodův sprint na výsluní

KAMPANĚFULLSERVICESOCIÁLNÍ SÍTĚ

Cashbotovi jsme parťákem už od jeho zrodu v létě 2018. Úplně na začátku jsme ověřili jeho potenciál v online prostředí pomocí výkonnostní validační kampaně. Od nuly jsme nastavili i komunikaci na sociálních sítích – a to nejen v Česku, ale i na Slovensku.

V rámci výkonnostních kampaní využíváme všech možností, které nám reklamní systémy nabízejí, díky čemuž se nám daří dlouhodobě zvyšovat počet přivedených leadů za dodržování stanoveného CPA. Výkonnostní kampaně i sítě jsme koncipovali tak, aby téma fakturací nebylo kyanidovou kapslí pro všechnu zábavu. Kromě informací o podnikání jsme se tedy do feedu snažili sem tam propašovat gif koťátek nebo třeba Jima Carreyho. Zároveň však komunikace držela takovou strukturu, aby byla pro podnikatele zajímavá i z byznysového hlediska. Tím se nám podařilo dostat Cashbota do povědomí cílovky a zároveň nepůsobit jako sterilní úřednický brand.

Cashbot a jeho lenochod to nakonec dotáhl až do prime timu v České televizi. V téhle obří celorepublikové kampani jsme měli na starosti celý digitál.

profinancovaných faktur v hodnotě přes 650 000 000 Kč

zapojených kanálů výkonnostního marketingu

variant reklam v digitálu s cílem zesílit dopad sdělení z masivní nadlinkové kampaně

Chcete nastartovat i váš inovativní projekt?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]