„Cashbot přináší podnikatelům jednoduchou a přesto revoluční nabídku – rychlé a dostupné financování podnikání online. Přemýšlet o tom, jak co nejlépe, jednoduše a efektivně představit tuto ‚revoluci‘ potenciálním zákazníkům, nám pomáhá Digital Ant. Díky jejich přístupu a trvalé snaze hledat nové cesty a zároveň díky flexibilitě a ochotě udělat extra krůček, když je potřeba, se Cashbotu podařilo pomoci s financováním mnoha tisíců spokojených klientů.“

— Petr Krajíček, Product and Marketing Manager —

Když lenochod sprintuje, aby rozhýbal vaše finance

KAMPANĚNEWSLETTERYFULLSERVICESOCIÁLNÍ SÍTĚ

Naše spolupráce začla v roce 2018, kdy jsme nejprve testovali potenciál služby v onlinu a následně od nuly nastavili kreativní i vizuální strategii na sociálních sítích v Česku i na Slovensku.

Po dvou letech dlouhodobého zvyšování přivedených leadů za dodržování stanoveného CPA to lenochod od Cashbota dotáhl až do prime timu v České televizi. V téhle obří celorepublikové kampani jsme měli na starosti celý digitál.

Od roku 2021 se Cashbotovi staráme o pravidelnou rozesílku newsletterů, správu sociálních sítí na českém i slovenském trhu, vizuál napříč digitálem a samozřejmě naši nejoblíbenější PPC disciplínu, ve které je pro nás vždycky výzvou připravit kampaně tak, aby byznysové téma faktur a úvěrů nebylo kyanidovou kapslí pro uživatelovu pozornost.

profinancovaných faktur v hodnotě přes 1 000 000 000 Kč

zapojených kanálů výkonnostního marketingu

variant reklam v digitálu s cílem zesílit dopad sdělení z masivní nadlinkové kampaně

Chcete nastartovat i váš inovativní projekt?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]