⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

BOARDSTAR


FULLSERVICE

„Díky spolupráci s Digital Ant se podařilo Boardstaru zvýšit meziroční obraty o řádově vyšší desítky procent. Ve firmě Digital Ant jsme nenašli jen dodavatele, ale hlavně partnery.“

— Jiří Týn, manažer Boardstar.cz —

Na vlně stylu v městské džungli

FULLSERVICEKAMPANĚINSTAGRAMFACEBOOKFOTOGRAFIE

Boardstar patří mezi největší české e-shopy se streetwearovým oblečením. Jeho historie sahá do 90. let minulého století, v Praze má hned 4 partnerské prodejny a návštěvnost e-shopu počítá na statisíce měsíčně.

Když jsme v roce 2016 začali spravovat výkonnostní kampaně, už na konci roku obrat hlásil zvýšení o víc než 30 %, k čemuž nám stačily v průměru pětinové náklady na jednu objednávku než předtím. 

Co se týče obsahu, během 5leté spolupráce (2016–2020) jsme na Facebooku a Instagramu vybudovali aktivní streetwearovou komunitu, nastavili jasnou obsahovou i vizuální strategii na sociálních sítích vč. tvorby vlastních lookbooků, a redesignovali a začali psát pravidelně blog.

O výkonnostní kampaně a vyladěný ekosystém zbožových srovnávačů se e-shopu, kterým měsíčně projdou vyšší tisíce návštěvníků, staráme i nadále.

Komunita na SoMe (100K+ FB a 10K+ IG) od nás dostávala denně nálož nového contentu, často z vlastní produkce

Nárůst prodejů mezi lety 2016–2020

Nárůst obratu z kampaní při polovičním PNO (2016–2020)

Chcete kolem svého e-shopu vybudovat stabilní komunitu, která se k vám bude ráda vracet?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]OZVĚTE SE NÁM[/ce_button]