„HoppyGo stále roste, a to i díky kampaním od Digital Ant. S jejich PPC týmem jsme v kontaktu na týdenní bázi, kampaně neustále optimalizujeme a věřím, že i díky tomu se nám povedlo snížit náklady na získání aktivního uživatele na téměř polovinu a léto 2020 pro nás bylo rekordní. Dlouhodobě spolu pracujeme i na expanzi do dalších měst v Česku a na zahraniční trhy. “

— Matej Lupták, CMO HoppyGo —

Stovky aut přímo od majitelů v kapse a na pár kliknutí

KAMPANĚANALYTIKA

Proč živit vlastní auto po celý rok, když si ho můžete půjčit jen na konkrétní cestu? Věříme v budoucnost carsharingu, a proto jsme rádi, že můžeme právě s HoppyGo spolupracovat na výkonnostních kampaních napříč republikou.

Veškeré online kampaně jsme přebrali a přenastavili v létě 2019. Od té doby HoppyGo hlásí strmý růst a rekordní úspěch, který v létě 2020 potvrdil úspěch nového reklamního spotu cílícího na mladší řidiče.

Od té doby jsme navzdory pandemii HoppyGo pomohli se vstupem na slovenský a polský trh, s čímž samozřejmě souvisí i neustálá práce na optimalizaci kampaní na Googlu, YouTube, Skliku a sociálních sítích.

počet registrovaných uživatelů (nárůst o 52 % navzdory pandemii)

nárůst vozového parku (2021) celkem na 2365 vozů

milionů korun tvořil celkový obrat na začátku roku 2021

Máte projekt, ve kterém chcete „jet” s námi?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]OZVĚTE SE NÁM[/ce_button]