Pomůžeme vám
naplnit vaše
obchodní cíle
Pomůžeme vám
naplnit vaše
obchodní cíle

Váš produkt dostaneme k zákazníkům za těch nejlepších podmínek. Máme v tom už 10 let praxe.

TRUSTED BY

headerheader

Víme, že nemá smysl bez koncepce pumpovat peníze do online reklamy. Proto s vámi vždy nejdříve probereme vaše cíle a budget, který máte k dispozici. Podle toho navrhneme nejvhodnější kanály i kreativu kampaně.

TŘEBA PROTO, ŽE...

Umíme zaujmout celý svět

Díky mezinárodní zkušenosti našeho týmu umíme dělat úspěšné výkonnostní kampaně jak pro Česko, tak pro zahraničí.

Máme tým PPC odborníků i kreativců

Společně navrhneme a realizujeme takovou kampaň, aby měla smysl pro váš brand i peněženku.

Máme široký záběr

Děláme kampaně pro B2B i B2C. Zvyšujeme tržby, generujeme leady, přivádíme instalace mobilní aplikace nebo rozšiřujeme povědomí o značce. Pomůžeme i e-shopům se srovnávači.

Neustále se zlepšujeme

Stejně jako se mění svět online reklamy, tak i naši specialisté neustále experimentují, vzdělávají se a vymýšlí inovativní řešení.

Máme přesah

Postaráme se nejen o vaše výkonnostní kampaně, ale také o dlouhodobou komunikaci na webu a sociálních sítích.

Ať už potřebujete oslovit úzkou skupinu podnikatelů nebo všechny fanoušky fotbalu ve střední Evropě, umíme oslovit kohokoliv. A to napříč mnoha online prodejními kanály. Kterými? S Sklikem, Google Ads i sociálními sítěmi pracujeme dennodenně, obrátit se na nás ale můžete i s dalšími online reklamními prostory jako jsou zbožové srovnávače, nativní reklama, Yandex nebo RTB House.

Kampaně ve vyhledávačích

Sociální kampaně

 

Kampaně ve zbožových srovnávačích

Displayové kampaně

Kampaně na mobilní aplikace

Na čem pracujeme

Dlouhodobě například pomáháme přivádět zákazníky do carsharingové aplikace HoppyGo, zvyšujeme prodeje e-shopu se streetwear módou Boardstar.cz, pomáháme podnikatelům zlepšovat cashflow s Cashbotem nebo jsme například pomohli plně obsadit studentský dům THE FIZZ v Praze i během pandemie.

Naše odbornost

Díky naší dlouhodobé a kvalitní práci jsme si vysloužili hned několik certifikátů, které nám dávají náskok před jinými agenturami. Můžeme tak řešit problémy rychleji a máme přednostní přístup k novým a vylepšeným funkcím jednotlivých kanálů.

 

Google Partner

Jsme dlouhodobým členem partnerského programu Google. Díky tomu máme přístup k nejnovějším technologiím, poznatkům a podpoře.

PARTNERSDIRECTORY.WITHGOOGLE.COM

Meta Business Partner

Dle společnosti Meta (dříve Facebook) splňujeme ty nejvyšší standardy výkonu a služeb, a díky tomu jsme se stali součástí globální komunity odborníků, kteří mají přístup k hodnotným insightům a prioritní podpoře.

WWW.FACEBOOK.COM

Hotjar Founding Partner

Byli jsme na začátku analytického startupu Hotjar, který jsme lokalizovali do češtiny. Hotjar pomáhá sledovat a porozumět chování uživatelů na webech.

WWW.HOTJAR.CZ

Člen APEK

Věříme ve spolupráci a sdílení know-how, proto jsme členy Asociace pro elektronickou komunikaci, která sdružuje nejvýznamnější hráče na poli e-commerce v Česku.

WWW.APEK.CZ

Jak probíhá spolupráce

Připravíme vhodnou strategii → Navrhneme mediaplán s rozpočty a očekávanými výsledky → Napíšeme copy a vytvoříme grafiky → Nastavíme analytiku vašeho webu či aplikace → Kampaně nasadíme a po dobu jejich trvání je optimalizujeme → Vše reporujeme i v reálném čase

ORIENTAČNÍ CENY

Audit kampaní

Od 10 000 Kč bez DPH.

Cena se odvíjí na základě počtu auditovaných kanálů a jejich struktury.

Neděláme audity bez kontextu – vždy se snažíme pochopit současná nastavení a jejich důvody. Proto rádi poznáme vašeho marketingového specialistu a rozebereme s ním aktuální stav a co k němu vedlo. Věříme, že tímto způsobem nejlépe pochopíme pozadí firmy a její potřeby.

Správa PPC kampaní

Od 13 500 Kč bez DPH měsíčně.

Cena se odvíjí od mnoha faktorů, ať už je to výše mediálního rozpočtu, cíle kampaně, počet zapojených kanálů, nutnosti obměňovat kreativu atp.

Kompletně se postaráme o chod a rozvoj vašich výkonnostních kampaní. Budeme je optimalizovat na denní bázi a průběžně s vámi diskutovat, jak je posouvat dál. 

Analytika

Od 18 000 Kč bez DPH.

Správně nastavená analytika webu nebo mobilní aplikace je nezbytný základ pro všechny vaše marketingové aktivity. Umíme zpracovat audit vašeho současného nastavení, abyste si mohli být jisti, že se na vaše analytická data můžete spolehnout, nebo nastavit analytiku kompletně, typicky ve spolupráci s vašimi vývojáři.

Reporting

Od 12 000 Kč bez DPH.

Umět vyhodnocovat nasbíraná data je nezbytná podmínka pro jakýkoliv rozvoj vašich marketingových aktivit. Na datech z analytických a obchodních nástrojů, které používáte, dokážeme postavit jednoduché i velmi komplexní online reporty, které vám v reálném čase umožní rychlý pohled na aktuální obchodní výsledky i hloubkovou analýzu vašich online aktivit.

1 firma. 15 lidí. 10 let na trhu. Od začátku nás baví práce pro projekty, které nově vstupují na trh nebo hledají lepší způsob, jak prodávat a komunikovat online. A tohle už je základ výkonnostního týmu, který se těší, až posune váš online marketing na novou úroveň.

Napište nám!

Zajímá vás naše práce? Máte nějaké otázky? Nebo pro nás máte rovnou zadání?
Pak vyplňte následující formulář, nebo nám napište na e-mail info@digital-ant.cz.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Fakturační údaje: Digital Ant s.r.o. · IČ: 01882228 · DIČ: CZ01882228 · Vinohradská 1233/22, Vinohrady, 120 00 Praha 2