⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

Livesport


VÝKONNOSTNÍ MARKETING

"I appreciate their agile approach to work, which is very precise and able to give appropriate recommendations for improvement."

— Martin Matějka, Head of Digital Marketing, Livesport s.r.o. —

Celý svět sportu ve vaší kapse

Livesport sportovním fanouškům netřeba představovat. Ale pro ostatní: jde o českou technologickou úspěšnou společnost, která sportovním fanouškům po celém světě přináší sportovní momenty v reálném čase.

V roce 2020 se Livesport rozhodl na trh přijít s novou aplikací FlashSport, která fanouškům nabízí sportovní zprávy dle jejich výběru na jednom místě. Zajímá vás tenis? Volejbal? Konkrétní fotbalový klub? Nebo snad sportovec? Stačí zaškrtnout své zájmy a FlashSport už se postará o to, abyste měli zprávy, které vás zajímají, vždy po ruce. Šikovná aplikace pro sportovní fanoušky, co říkáte?

S claimem Celý svět sportu ve vaší kapse jsme na podzim roku 2020 spouštěli kampaně původně na českém trhu, a o rok později na 6 dalších. Výzvou bylo nejen samotné množství formátů, ale i jejich lokalizace v rámci trhů – nepouštěli jsme obecnou anglickou verzi, ale každý trh měl svoje lokalizované reklamy.

O kampaně pro FlashSport se staráme i nadále. Zaměřujeme se na sportovní události po celém světě a v době jejich konání cílíme na jejich fanoušky. Od původního reklamního spotu, ve kterém si zahrál i Jan Koller, jsme si vybudovali úzkou spolupráci s týmem Livesportu a vytváříme vlastní kreativy pro výkonnostní reklamy na Youtube a Facebook, které u nás vznikají inhouse.

Česká republika, Slovensko, Polsko, Velká Británie, Brazílie, Keňa a Nigérie. Na tyto trhy jsme spouštěli kampaně po prvním roce spolupráce. Některé jsme v budoucnu využili opakovaně.

Kromě výkonnostních kampaní jsme postupně přidali i ty brandové. Což není vždy samozřejmost a je to škoda, protože z pohledu PPC se oba přístupy skvěle doplňují. Vyzkoušeli jsme si i tzv. Brandlift, a to hned ve třech zemích (PL, BR, NG).

Je to právě otevřenost Livesportu, která nám i nadále při spolupráci velmi pomáhá. Máme velké možnosti a především důvěru v testování různých přístupů a formátů. A díky tomu, že je FlashSport web i aplikace, je pole kanálů ještě širší.

Chcete taky pomoct s vedením kampaní do celého světa?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]