⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

THE FIZZ


FULLSERVICE

"I really appreciate the reliability and thinking ahead. It’s quite not a matter of course for every agency…"

— Anja Bürger, International Campus GmbH —

Trochu „jiné“ studentské bydlení, které vyrostlo v pražských Holešovicích

KAMPANĚKREATIVNÍ STRATEGIEEXPANZE

Žít, studovat a bavit se na jednom místě. THE FIZZ. Na jedné straně soukromí studia s vlastní koupelnou a kuchyňkou, na straně druhé nekonečné možnosti sdílených prostor, mezi kterými najdete pracovny, prádelnu, movie lounge nebo terasy, velikou zahradu a služby v přízemí.

Myšlenka na vybavené studentské koleje vznikla v Německu. Od té doby se rozšířila na devět poboček a rozrostla do Rakouska a Nizozemska. Desátá budova se v roce 2020 otevřela v pražských Holešovicích.

Ve spolupráci s německým týmem jsme ještě před vstupem na náš trh pracovali na české landing page a kampaních s cílem otestovat zájem zahraničních studentů mimojiné i na ruských kanálech VK a Yandex.

Před a po otevření jsme pro THE FIZZ připravili několik kreativních kampaní s outdoorovým přesahem, rozjeli vlastní Facebook české pobočky a pomohli naplnit její ubytovací potenciál. To v roce 2021 vyústilo v rozšíření spolupráce na marketingu i pro německé a rakouské budovy, pro které jsme připravili série automatických newsletterů a nadále spravujeme výkonnostní kampaně napříč kanály.

Tolik členů tvoří náš tým pracující na projektu

kampaně a newslettery pro tolik poboček máme na starosti (DE + CZ)

tolik studentů dokáže ubytovat pražský co-living THE FIZZ

Vstupujete na český trh a chcete otestovat zájem o svůj produkt?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]