⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

Razor Griddle


SOCIÁLNÍ SÍTĚ

"They’re strong in coming up with modern designs and content. Moreover, they excel at planning and making a strategy to follow up with a plan."

— Lukas Marecek, Marketing Director, Phoenix Marketing & Consulting —

Šťavnatý obsah pro amerického výrobce griddlů

SOCIÁLNÍ SÍTĚKAMPANĚSTRATEGIE

Portable meal machine. Tak přezdíváme griddlům od amerického výrobce Razor Griddle, kterému se od roku 2020 staráme o sociální sítě (FB+IG) a online kampaně.

Je to tak, jako pražská agentura děláme content pro americké publikum. Jak už zaznělo, v roce 2020 jsme dostali neobvyklou příležitost osahat si zaoceánský trh. Vytvořili jsme jak obsahovou, tak kreativní strategii, které od té doby dostaly několikrát update, a po dvou letech úspěšné spolupráce si pod svá křídla dokonce přibrali i community management.

A co je větší výzva než komunikovat s fanoušky v o 8 hodin posunutém časovém pásmu? Tvorba contentu pro Američany v českých podmínkách a s českými surovinami. To je oříšek, který včetně shánění vhodných lokací a modelů řešíme každý půlrok. O to větší radost ale máme, když naše příspěvky ve feedu, Stories a Reels fungují, což kromě reakcí dokazují i rostoucí počty fanoušků. Ostatně posuďte sami.

Tolik fotek a videí pro Razor Griddle uděláme každý rok.

Pro tolik fanoušků tvoříme obsah na FB+IG.

Tolik fanoušků na sociálních sítích zaujal náš obsah za rok 2021.

Chcete taky ugrilovat šťavnatou SoMe strategii?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]OZVĚTE SE NÁM[/ce_button]