⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

RED BUTTON


FULLSERVICE

Vzájemnou inspirací k evoluci podnikatelského prostředí

FULLSERVICESOCIÁLNÍ SÍTĚMAILINGYKAMPANĚ

Pokud vystihuje síť Red Button jen jedno slovo, pak je to sdílení. Její členové, kterých je už přes 100, jsou odborníky různých oborů a profesí, již se vzájemně inspirují, učí novým dovednostem a své know-how na kurzech a workshopech předávají i mimo síť.

My dáváme o jejich aktivitách vědět a budujeme kolem nich aktivní komunitu. Spravujeme sociální sítě, připravujeme mailingy, mezi nimi i oblíbený Shortcut, který dostává do svých e-mailových schránek už přes 5000 lidí, připravujeme a vyhodnocujeme kampaně a plánujeme sales strategie. Vytvořili jsme také obsahový portál ZOOM a komunikačně rozjeli online vysílání Home Office TV hned na začátku koronavirové karantény.

hodin práce ročně

odběratelů newsletteru Shortcut

sledujících na LinkedInu

Máte taky projekt, kterým chcete inspirovat ostatní?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]