⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

TripGuru


LAUNCH PROJEKTU

„Digital Ant nám pomohl skvěle odstartovat kampaně nového projektu.“

— Sebastian Renzacci, spoluzakladatel Trip Guru —

Jihovýchodní Asie jako na podnose

FULLSERVICEKAMPANĚMARKETINGOVÁ STRATEGIEE-MAILINGUXOBSAHANALYTIKA

Trip Guru, sídlící v Hongkongu, je platforma propojující nezávislé cestovatele s prověřenou nabídkou dobrodružství a výletů v destinacích jihovýchodní Asie. V pilotním projektu jsme se zaměřili na turisticky populární Bali.

Pro Trip Guru jsme rozjížděli celý marketing od strategie po exekuci kampaní a UX poradenství. Konkrétně jsme navrhli vhodnou strategii pro ověření celého konceptu a připravili kampaně na Googlu, Facebooku a YouTube. Navrhli jsme systém práce s e-mailingy a segmentaci databáze a pomohli odladit cestu zákazníka tak, aby koncept snadno pochopil a nic mu nebránilo ve využívání platformy a nákupu.

Projekt byl mimo jiné zajímavý tím, že jej vytvářely týmy sídlící v několika lokacích – byznys v Hongkongu, marketing v Praze a Miláně, vývoj v Manile. Dovedete si představit víc remote spolupráci?

Chcete rozjet projekt se zahraniční ambicí?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]