Pracuj s námi
na projektech,
které dávají smysl
Pracuj s námi
na projektech,
které dávají smysl

U klientů a projektů, na kterých pracujeme, máme rádi přesah. Velké cíle jsou pro nás tou náležitou výzvou. Jsme parta mladých lidí, která se navzájem podporuje a občas zajde na pivo. Jsme Digital Ant.

TRUSTED BY

team phototeam photo

Projekt, který nás challenguje. To je náš ideální klient. Ať už se jedná o výzvu v podobě uvedení úplně nového projektu na trh, práci se startupy i s velkými klienty nebo pomoc zahraničním klientům, vždy se do ní pouštíme po hlavě. I proto u nás nikdy nezůstáváme stát na místě – jsme agilní agentura, a tak se neustále učíme, reagujeme na kontext a inovujeme vlastní fungování.

Proč pracovat u nás?

Své klienty si vybíráme tak, aby nás práce pro ně bavila a dávala nám smysl. Najdeš mezi nimi např. studentské koleje nové generace THE FIZZ, agregátor sportovních zpráv FlashSport (spadá pod Livesport), pro který vedeme kampaně bez nadsázky po celém světě, nebo výrobce plochých griddlů Razor Griddle, pro který tvoříme šťavnatý obsah, i když cílí na severoamerický trh.

HLAVNÍ VÝHODY PRÁCE U NÁS

Vládne u nás rodinná atmosféra

Mít stabilní tým, který se navzájem zná a umí pracovat se svými silnými i slabými stránkami, je pro nás prioritou. Díky tomu můžeme mít dva dny v týdnu home office nebo po roce zaměstnání vyrazit pracovat ze zahraničí.

Učíme se od sebe navzájem

Každý z nás má jiné pracovní zkušenosti a pracuje na jiných klientech, proto je pro nás důležité, aby se členové týmu od sebe navzájem učili a mohli tak posouvat sebe i své klienty dál.

Pravidelně pracujeme z domova

Do kanceláří na Vinohradské chodíme všichni od pondělí do středy, čtvrtky a pátky máme dobrovolné HO. Co to znamená? Kdo chce, do kanclu samozřejmě může, komu vyhovuje změna prostředí, pracuje odkudkoliv chce.

Vybíráme si klienty

Máme rozsáhlé portfolio oborů, ve kterých pracujeme. Ale pokud cítíme, že projektu neumíme pomoct, nevěříme mu nebo nám dokonce morálně nesedí, odmítneme ho.

1 firma. 15 lidí. 10 let na trhu. Od začátku nás baví práce pro projekty, které nově vstupují na trh nebo hledají lepší způsob, jak prodávat a komunikovat online. Dvě silné větve agentury tvoří výkonnostní a obsahový tým.

ČEMU SE V PRÁCI BĚŽNĚ VĚNUJEME?

Výkonnostní tým

Kampaně: S Google Ads, Sklikem i sociálními sítěmi pracujeme dennodenně, u některých klientů pracujeme ale i s dalšími online reklamními prostory, jako jsou zbožové srovnávače, nativní reklama, nebo RTB. Jako člen PPC týmu dostaneš šanci si osahat různé technologie, platformy a neustále se posouvat. Ostatně Vojta, náš PPC Specialist, o tom napsal docela fajn článek.

Audit: Samozřejmě ne vždy stavíme kampaně pro klienta na zelené louce. Pokud přebíráme práci po někom jiném, musíme její nastavení projít pěkně od začátku a vyčistit všechny chyby, které tam jsou.

Analytika: Ať už na webu, nebo v mobilní aplikaci, správně nastavená analytika je klíč k úspěšnému měření a vyhodnocování marketingových aktivit. Jde o jednu z nejvyšších disciplín ppc specialistů, ale když projevíš zájem a um, rádi tě naučíme i to.

Obsahový tým

Správa sociálních sítí: Beauty Instagram kosmetické značce z Polska? Šťavnatý Facebook americké značky přenosných griddlů? Nebo profesionální LinkedIn pro technologického průkopníka v oblasti tepelných technologií? Rozpětí témat, kterým se na profilech našich klientů věnujeme, je stejně obsáhlé jako náš zájem o nejnovější trendy.

Kreativní strategie pro sociální sítě: Uvedení nového produktu na trh nebo nový kreativní koncept komunikace pro již zaběhlý brand? Obojí je pro nás za odměnu, protože se můžeme vyřádit. Obvykle na takové věci pracujeme všichni dohromady, abychom koncept podchytili z mnoha úhlů.

Příprava podkladů pro výkonnostní kampaně: No a samozřejmě nesmí chybět příprava kampaní pro výkonnostní kampaně. Statické bannery, kreativní Stories, reklamy na Tik Tok, ale i reklamní spoty pro Youtube od scénáře po produkci. S výkonnostním týmem spolupracujeme od zadání po společné vyhodnocení.

Aktuální pracovní nabídky

Napiš nám!

Zaujali jsme tě, ale žádné nabídky tu nejsou nebo chceš dělat na jiné pozici, než zrovna nabízíme? Vyplň následující formulář, nebo nám rovnou pošli e-mail s CV na info@digital-ant.cz.

Pokud se svým portfoliem nebo zkušenostmi zapadneš do naší týmové skládačky jak chybějící puzzlík, ozveme se ti do dvou dnů. Pokud nás oslovíš, ale nenajdeme pro tebe (aktuálně) místo, rádi si tvůj kontakt uložíme a ozveme se později, až se pozice pro tebe naskytne.


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.