Naše práce
je dostat vás
na novou úroveň
Naše práce
je dostat
vás na
novou úroveň

Více zákazníků, silnější a důvěryhodnější značka, efektivnější marketing. Za roky tvrdé práce jsme získali zkušenosti a vytvořili jsme si know-how jak vás udělat úspěšnými v digitálním světě.

UMÍME PŘIVÉST VÍCE ZÁKAZNÍKŮ

Propagace ve vyhledávačích

Reklama na Google, Seznam a Baidu je naše královská disciplína. Máme 4+ let praxe, stovky úspěšných kampaní a spravujeme hromadu klíčových slov.

Propagace na sociálních sítích

Postaráme se o reklamu na Facebooku, Instagramu, Twitteru, LinkedInu, ale i na řadě menších sociálních sítích.

Bannerová reklama

Vysvětlíme vám, jak využívat bannerovou reklamu. Možná myslíte, že bannery nefungují, ale když víte, na co je využít, mohou přinášet skvělé výsledky. A my to víme.

Real–time Bidding (RTB)

Využívejte sílu dat pro chirurgicky přesné cílení své reklamy díky RTB technologii. Pro RTB využíváme služeb platformy Adform.

E-mailing

Věřte tomu nebo ne, ale e–mail stále žije, a jako marketingový kanál je velmi efektivní. Postaráme se o obsah i grafickou podobu.

POSÍLIT ZNAČKU

Správa sociálních sítí

Postaráme se o vaši značku na sociálních sítích. Vytvoříme obsahový plán, dáme vaší značce jasný jazyk a zajistíme interakci s fanoušky.

Tvorba obsahu

Můžeme vám vytvářet obsah na blog, sociální sítě a pro další média. Podpoříme tak vaši důvěryhodnost a znalost vaší značky.

Branding

Máme řadu zkušeností s tvorbou brandových koncepcí, vizuálních stylů a jejich redesignu. Vycházíme z důkladné studie, přípravy a výzkumu.

A VÍME JAK

Navrhnout aplikaci nebo web

Navrhneme uživatelské rozhraní mobilní aplikace či webu. Vycházíme z důkladné studie, výzkumu a testování. Máme 8 let zkušeností s grafickým designem.

Zlepšit spokojenost zákazníků

Zanalyzujeme spokojenost zákazníků a přijdeme s konkrétními zjištěními a kroky, jak vytvořit prozákaznicky orientované služby.

Vytvořit komunitu

Zákaznická komunita dokáže výrazně zvýšit důvěryhodnost vaší značky, podpořit afinitu (věrnost) zákazníků a přitahovat pozornost. Máme unikátní znalosti díky zkušenostem z e–commerce v Číně, která je v tomto ohledu silně rozvinutá.

Otestovat nápad

Pomůžeme vám otestovat váš nápad na trhu bez toho, abyste investovali spoustu peněz a času. Často i malý test může ukázat, jak produkt stavět a čemu se vyhnout.

NAŠE A VAŠE ÚSPĚŠNÉ PROJEKTY