„Digital Ant k nám přišel v době, kdy jsme měli jenom několik uživatelů a potřebovali oslovit další. Postupně převzali nejen správu nad všemi kampaněmi, ale i nad designem aplikace a dalších podkladů. Digital Ant je jeden z mála dodavatelů, který se stává skutečně členem vašeho týmu.“

— Jakub Helešic, CEO —

Všechny tasky pod kontrolou

UXOBSAHDESIGNMARKETINGOVÁ STRATEGIEBRANDINGKAMPANĚ

Plánování práce. Pro někoho noční můra, ale pro tým ze Šumperka příležitost vytvořit aplikaci se světovými ambicemi. Tým za LogicalPlan nás oslovil pro navržení akvizičních kampaní na nové uživatele. Po prozkoumání situace jsme doporučili UX revizi aplikace a rozšíření marketingové strategie o přesné stanovení cílové skupiny a návrh k jejímu oslovení.

Po vylepšení UX dashboardu aplikace jsme designovou spolupráci postupně rozšířili o intenzivní UX dohled nad celou aplikací, dodávání veškerých grafických materiálů, zpracovávání webu, anglický copywriting, produkci krátkých videí a uživatelský průzkum. Reklamní kampaně jsme spustili i na americký a západoevropský trh.

Díky klientově reflexi se nám podařilo aplikaci výrazně zjednodušit a vizuálně zatraktivnit, což se nám potvrzuje ve zpětné vazbě uživatelů.

Vyvíjíte aplikaci a chcete se s ní dostat za hranice?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]