⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

Form From Hell


DESIGN

„Adri, UX designérka Digital-Ant, nás zachránila v poslední chvíli a pomohla nám svými nápady zjednodušit jednotlivé kroky a navrhnout super komplet vizuál, který naši devové milují.”

— Květka Kolářová, Marketing Manager —

Z Brna do pekla pod 7 dní

Nápad na dotazníkový formulář, co vám při jeho vyplňování nahází pod nohy ty nejhorší hlášky ze světa internetů, vzešel od developerů v brněnské vývojářské firmě MoroSystems. A jelikož jsme pro Moro zrovna dokončovali práci na novém webu, požádali nás i o pomoc s designem formuláře, který se stal součástí brand awareness kampaně a základem pro budoucí hiring.

K nám se dostal ve formě konceptu – měli nápad, základní wireframe a načrtlou user flow. Naše UX designérka Adri, která v tu dobu pracovala na hiringové podstránce celého Moro-webu, původní koncept vzala, zjednodušila zbytečně složité UX a vdechla mu duši. 8bitovou duši. 

A výsledek? Tuhle hříčku pro developery si za první měsíc od spuštění užilo téměř 4K unikátních uživatelů, z nichž 40 % přišlo organicky. 65 % soutěžících navíc udělilo souhlas k uchování kontaktních údajů k oslovení s příští podobnou soutěží nebo pozvánkou na Meet up. Moro tak získalo mnoho skvělých kontaktů, které se jim budou hodit při příštím hledání posil do týmu. 

návštěv celkově za 4 týdny od spuštění (z toho 3 826 unikátních uživatelů)

týden trvala veškerá designérská práce (taky během něj ale Adri prakticky nedělala nic jiného)

soutěžících udělilo souhlas k uchování kontaktních údajů

Máte taky skvělý nápad a potřebujete ho rozjet do týdne?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]