⇽ZPÁTKY NA VŠECHNY PROJEKTY

BEYLI


KAMPANĚ A ANALYTIKA

"They always came up with a solution that took into account all the circumstances."

— Tereza Košatová, Marketing Manager —

Neviditelná rovnátka pro viditelně krásnější úsměv

ANALYTIKAKAMPANĚPORADENSTVÍ

Beyli jsou moderní a estetičtější alternativa k tradičním fixním rovnátkům. Pocházejí z Německa a po úspěšné expanzi na polský trh, kde vzbudila obrovský zájem, se přes Českou republiku rozhodla pokračovat i dál do východní Evropy.

Po úspěšném launchi na českém trhu jsme pro chystanou expanzi (Ukrajina, Rusko, Slovensko) pomocí výkonnostních kampaní ověřovali potenciál daných trhů a nastavovali podrobnou analytiku a real-time reporting výsledků ze všech testovaných zemí.

Největší výzvou (jako tomu je u každého projektu, který běží zároveň na více trzích, kde každý funguje z hlediska webu i marketingových aktivit samostatně) tak bylo správně nastavit centrální reporting důležitých KPIs a marketingových dat ze všech trhů přehledně na jednom místě, aby měly pro vedení vypovídající hodnotu. Právě takový report jsme pro Beyli připravili pomocí nástrojů jako je Funnel.io a Google Data Studio.

Na tolik trhů (CZ, DE, PL, RU, SK, UA) jsme v jednu chvíli vedli kampaně

A tolik potenciálních zákazníků z daných trhů projevilo zájem o rovnátka jen během několika měsíců

Potřebujete na webu nastavit důkladnou analytiku, abyste měřili vše, co jde?

[unex_ce_button id="content_2mvq9tr18,column_content_ibz4hrcdv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="13px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="" button_padding="10px 40px 10px 40px" button_border_width="2px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="50px" button_text_hover_color="#2a2a2a" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://www.digital-ant.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]NAPIŠTE NÁM[/ce_button]