Babysitting.
today

Kampaně Analytika

„Digital Ant nám pomáhají získávat nové uživatele i za hranicemi ČR. Náš projekt je ambiciózní, a proto je super, že jsme našli partnera, který nám pomáhá naše ambice naplňovat.“

— Iva Svítilová, projektová manažerka

DA - Web - Pripadovky - Babysitting 02 - ENDA - Web - Pripadovky - Babysitting 02 - EN

KLIENT

Jednoduchá mobilní aplikace, díky které rodič sežene hlídání pro své dítě během chvíle. Všechny hlídačky absolvují vstupní pohovor, mají čistý trestní rejstřík a navíc jsou prověřené ostatními rodiči. Aplikace zatím funguje v České republice a na Slovensku, nicméně její ambice jsou globální.

NAŠE PRÁCE

Pro tuhle užitečnou aplikaci získáváme nové uživatele, a to s důrazem na co nejnižší cenu za instalaci. Využíváme k tomu vyhledávač Google, reklamu na získávání instalací aplikace v Obsahové síti Google a na Facebooku. Přivádět nové uživatele ale nestačí. I těm stávajícím musíme připomínat, že už mají v telefonu aplikaci, díky které mohou jít s partnerem večer do kina jako kdysi a o potomka je postaráno. K aktivaci uživatelů aplikace používáme zejména reklamy na Facebooku. Kampaně spravujeme v tuto chvíli v České republice a na Slovensku a chystáme se na další země.

ODKAZY

TÝM