Jsme Zdravá Firma

BRANDING UŽIVATELSKÝ VÝZKUM UX PORADENSTVÍ TVORBA OBSAHU GRAFICKÝ DESIGN

„Mravenci jsou úžasní a nápadití kreativci. Líbí se mi, jak se dokážou nadchnout pro to, co děláme. Naši službu pochopí, uchopí ji a promítnou do návrhu, který odpovídá naší vizi. Prostě boží… 🙂 Vlastně dali do ‚ohraničeného‘  celku to, co my jsme vzletně vyprávěly. Zároveň nás upozornili na nedostatky, které mohly negativně ovlivnit rozhodnutí klienta pro naši službu, takže jsme se díky nim mohly posunout dál…“

— Helena Březinová, Obchod & finance

DA - Web - Pripadovky - JZF 02DA - Web - Pripadovky - JZF 02
DA - Web - Pripadovky - JZF 03DA - Web - Pripadovky - JZF 03
DA - Web - Pripadovky - JZF 01DA - Web - Pripadovky - JZF 01

KLIENT

Pomáhá firmám objevit chuť do práce. Jak? Pomocí jednoduché pravdy, že když záříme zdravím a energií, tak se nám lépe pracuje a tvoří, zvládáme stres a lépe nám to myslí. Tým dam ve Zdravé Firmě tak vzdělává a podporuje všechny, kteří chtějí najít svůj způsob zdravého stravování a objevit jídlo, které dělá jejich zdraví dobře, skvěle chutná a je snadno dostupné. Do jejich nabídky patří workshopy, společná vaření, ochutnávky zdravého občerstvení na meetingy i poradenství pro změnu stravování v jídelně.

NAŠE PRÁCE

Pro dámy jsme zpracovali brandovou identitu a potřebné materiály. Hodně jsme si povídali, smáli se a občas společně zašli na dobré jídlo. Hledali jsme, co přesně dámy firmám pod svými křídly dávají, kam se chtějí dále rozrůst a z čeho mají jejich klienti největší radost a užitek. Výsledkem bylo hluboké porozumění a mnoho informací, díky nimž jsme Zdravé firmě vytvořili krásný funkční web, logo, výukové materiály a prezentační předměty. Zároveň jsme sjednotili využití fotografií týmu a komunikaci vůči zákazníkům.

ODKAZY

TÝM